Torsdag, 6. December 2018 7:52
Få den billigste billet nogensinde til blomsterøen Madeira.
Flyv i december for kun 218 DKK direkte fra København.
Men skynd dig - til denne pris er billetterne hurtigt væk !
Vi har fundet denne vanvittige pris med udrejse d. 13/12 og hjemrejse 20/12 til 298 SEK = 218 DKK. Billigt !
Transfer og måltid ombord er ikke inkluderet.
Skal du bruge et hotel - så brug linket fra lastminutecharter til booking.com - lige nu overnatningsmuligheder fra under 100 DKK per person per nat.
Spar transfer og kom rundt på smukke Madeira til lavpris. Lej bil for bare 207 DKK i 7 dage.
Vi anbefaler, at du tegner en forsikring der dækker selvrisiskoen. På holidaycars.com kan du tegne en sådan forsikring for 43 DKK per dag.
Skarpt tilbud ikke ? Se mange flere lige her !
Alle priser og betingelser er som angivet på leverandørernes hjemmesider på de angivne links. Angivne priser på fly, tog og bus er normalt per person i DKK. Ophold på hotel m.v er normalt baseret på 2 personers ophold i et værelse i DKK. Billeje er baseret på 2 personer deler en bil. Totalpriser for rejsen er angivet per person i DKK.
Denne billige rejse er verificeret online : Torsdag, 6. December 2018 7:52
Søndag, 17. Februar 2019 9:19
Bo ikke langt fra den gamle by i Gdansk på det lækre 4* Hotel Number one i 5 dage i februar til en super god pris. Gdansk er ikke bare en smuk by, det er også en by med masser af historie og kultur. Brug 5 dage i februar på lækkert hotel og kombiner historie, kunst, kultur og det dejlige Polske vinterkøkken!